Wesele Jeżewo

1.

Wypełnij formularz kontaktowy dla miasta Jeżewo

2.

Podaj swoje dane kontaktowe: imię oraz numer telefonu lub email

3.

Jeszcze tego samego dnia odbierz telefon od Naszych ślubnych specjalistów

Wesele Jeżewo

Miło nam powitać Cię na stronie fachowców ślubnych miejscowości Jeżewo. Z radością przychodzimy z pomocną dłonią Młodym Parom w organizacji ich szczególnego dnia – wiemy, że to nie lada wyzwanie. Zaradzimy na każdy problem, jaki napotkają Państwo na swej drodze, służąc radami od fachowców branży weselnej w miejscowości Jeżewo.

Znajdziemy dla Państwa najlepszą, najwyżej ocenianą salę weselną, dekoracje weselne, fotografa, kamerzystę, kwiaty, tort, zespół czy dj, jak również wszystko co jest niezbędne w dniu wesela w miejscowości Jeżewo i pobliskich.

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na stronie, a my zupełnie za darmo pozwolimy Ci na konsultacje z profesjonalnymi konsultantami ślubnymi w miejscowości Jeżewo.

Dołożymy wszelkich starań, żeby Wasze wesele w mieście Jeżewo było na zawsze niezapomniane.

skontaktuj się z naszymi specjalistami weselnymi za darmo

Jestem zainteresowany znalezieniem:

Sala weselna
Jeżewo

Zespół weselny
Jeżewo

DJ weselny
Jeżewo

Dekoracje weselne
Jeżewo

Fotograf weselny
Jeżewo

Kwiaty weselne
Jeżewo

Tort weselny
Jeżewo

Kamerzysta weselny
Jeżewo

Transport weselny
Jeżewo

Obrączki weselne
Jeżewo

Suknie ślubne
Jeżewo

Garnitury ślubne
Jeżewo

Makijaż ślubny
Jeżewo

Uczesanie ślubne
Jeżewo

Zaproszenia ślubne
Jeżewo

Miasteczko Jeżewo to miasteczko, które położone jest w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 88-320. Miejscowość należy do powiatu mogileńskiego. Obszar zajmuje 4,5 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1231. Liczba mieszkańców miejscowości Jeżewo wynosi ok. 5 701. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Jeżewo gęstość zaludnienia wynosi 1 278,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CMG.

Niezależnie od pory roku Jeżewo i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując moc niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Jeżewo posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Jeżewo i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Jeżewo stwarza pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.

Chcesz dodać swoją firmę do bazy?

Nic prostszego!

Zadzwoń: