Wesele Kędzierzyn-Koźle

1.

Wypełnij formularz kontaktowy dla miasta Kędzierzyn-Koźle

2.

Podaj swoje dane kontaktowe: imię oraz numer telefonu lub email

3.

Jeszcze tego samego dnia odbierz telefon od Naszych ślubnych specjalistów

Wesele Kędzierzyn-Koźle

Miło nam powitać Cię na stronie fachowców weselnych miejscowości Kędzierzyn-Koźle. Z zapałem przychodzimy z pomocą Młodym Parom w organizacji ich istotnego dnia – wiemy, że to nie lada wyzwanie. Zaradzimy na każdy problem, jaki napotkają Państwo na swojej drodze, służąc poradami od specjalistów branży ślubnej w miejscowości Kędzierzyn-Koźle.

Znajdziemy dla Was najlepszą, najwyżej ocenianą salę weselną, dekoracje weselne, fotografa, kamerzystę, kwiaty, tort, zespół czy dj, jak również wszystko co jest konieczne w dniu wesela w miejscowości Kędzierzyn-Koźle i pobliskich.

Serdecznie zachęcamy do uzupełnienia formularza kontaktowego na stronie, a my całkowicie za darmo pozwolimy Ci na konsultacje z najlepszymi konsultantami weselnymi w miejscowości Kędzierzyn-Koźle.

Dołożymy wszelkich starań, żeby Wasze wesele w mieście Kędzierzyn-Koźle było absolutnie niezapomniane.

skontaktuj się z naszymi specjalistami weselnymi za darmo

Jestem zainteresowany znalezieniem:

Sala weselna
Kędzierzyn-Koźle

Zespół weselny
Kędzierzyn-Koźle

DJ weselny
Kędzierzyn-Koźle

Dekoracje weselne
Kędzierzyn-Koźle

Fotograf weselny
Kędzierzyn-Koźle

Kwiaty weselne
Kędzierzyn-Koźle

Tort weselny
Kędzierzyn-Koźle

Kamerzysta weselny
Kędzierzyn-Koźle

Transport weselny
Kędzierzyn-Koźle

Obrączki weselne
Kędzierzyn-Koźle

Suknie ślubne
Kędzierzyn-Koźle

Garnitury ślubne
Kędzierzyn-Koźle

Makijaż ślubny
Kędzierzyn-Koźle

Uczesanie ślubne
Kędzierzyn-Koźle

Zaproszenia ślubne
Kędzierzyn-Koźle

Miasto Kędzierzyn-Koźle to miasteczko, które leży w centralno-północnej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 88-320. Miasteczko należy do powiatu mogileńskiego. Powierzchnia zajmuje 4,5 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1231. Liczba mieszkańców miejscowości Kędzierzyn-Koźle wynosi ok. 5 701. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Kędzierzyn-Koźle gęstość zaludnienia wynosi 1 278,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CMG.

Niezależnie od pory roku Kędzierzyn-Koźle i okolica urzeka odwiedzających gwarantując ogrom niespodzianek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Kędzierzyn-Koźle posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Kędzierzyn-Koźle i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Kędzierzyn-Koźle zapewnia komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.

Chcesz dodać swoją firmę do bazy?

Nic prostszego!

Zadzwoń: