Wesele Lądek-Zdrój

1.

Wypełnij formularz kontaktowy dla miasta Lądek-Zdrój

2.

Podaj swoje dane kontaktowe: imię oraz numer telefonu lub email

3.

Jeszcze tego samego dnia odbierz telefon od Naszych ślubnych specjalistów

Wesele Lądek-Zdrój

Serdecznie witamy na stronie fachowców weselnych miejscowości Lądek-Zdrój. Z przyjemnością przychodzimy z pomocą Parom Młodym w organizacji ich szczególnego dnia – wiemy, że to nie lada zadanie. Poradzimy sobie z każdym problemem, jaki spotkają Państwo na swojej drodze, służąc radami od specjalistów branży weselnej w mieście Lądek-Zdrój.

Znajdziemy dla Was najlepszą, najwyżej ocenianą salę weselną, dekoracje weselne, fotografa, kamerzystę, kwiaty, tort, zespół czy dj, jak również wszystko co jest konieczne w dniu ślubu w mieście Lądek-Zdrój i pobliskich.

Z radością zachęcamy do uzupełnienia formularza kontaktowego na stronie, a my zupełnie za darmo pozwolimy Ci na kontakt z profesjonalnymi konsultantami weselnymi w mieście Lądek-Zdrój.

Zrobimy co w Naszej mocy, aby Wasze wesele w mieście Lądek-Zdrój było absolutnie niezapomniane.

skontaktuj się z naszymi specjalistami weselnymi za darmo

Jestem zainteresowany znalezieniem:

Sala weselna
Lądek-Zdrój

Zespół weselny
Lądek-Zdrój

DJ weselny
Lądek-Zdrój

Dekoracje weselne
Lądek-Zdrój

Fotograf weselny
Lądek-Zdrój

Kwiaty weselne
Lądek-Zdrój

Tort weselny
Lądek-Zdrój

Kamerzysta weselny
Lądek-Zdrój

Transport weselny
Lądek-Zdrój

Obrączki weselne
Lądek-Zdrój

Suknie ślubne
Lądek-Zdrój

Garnitury ślubne
Lądek-Zdrój

Makijaż ślubny
Lądek-Zdrój

Uczesanie ślubne
Lądek-Zdrój

Zaproszenia ślubne
Lądek-Zdrój

Miejscowość Lądek-Zdrój to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-540. Miasto należy do powiatu kłodzkiego. Obszar zajmuje 20,3 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1325. Liczba mieszkańców miasteczka Lądek-Zdrój sięga ok. 5 685. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Lądek-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 279,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKL.

Bez względu na porę roku Lądek-Zdrój i okolica przyciąga turystów oferując wiele niespodzianek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Lądek-Zdrój posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Lądek-Zdrój i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Lądek-Zdrój stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.

Chcesz dodać swoją firmę do bazy?

Nic prostszego!

Zadzwoń: