Wesele Słupca

1.

Wypełnij formularz kontaktowy dla miasta Słupca

2.

Podaj swoje dane kontaktowe: imię oraz numer telefonu lub email

3.

Jeszcze tego samego dnia odbierz telefon od Naszych ślubnych specjalistów

Wesele Słupca

Witamy na stronie fachowców ślubnych miasta Słupca. Z przyjemnością przychodzimy z pomocą Młodym Parom w organizacji ich istotnego dnia – wiemy, że to nie lada zadanie. Poradzimy sobie z każdym problemem, jaki napotkają Państwo na swojej drodze, służąc radami od fachowców branży weselnej w mieście Słupca.

Znajdziemy dla Państwa najlepszą, najwyżej ocenianą salę weselną, dekoracje weselne, fotografa, kamerzystę, kwiaty, tort, zespół czy dj, jak również wszystko co jest niezbędne w dniu ślubu w miejscowości Słupca i okolicy.

Z radością zapraszamy do uzupełnienia formularza kontaktowego na stronie, a my całkowicie bezpłatnie pozwolimy Ci na kontakt z profesjonalnymi konsultantami weselnymi w miejscowości Słupca.

Zrobimy co w Naszej mocy, aby Wasze wesele w mieście Słupca było wspaniałe i niezapomniane.

skontaktuj się z naszymi specjalistami weselnymi za darmo

Jestem zainteresowany znalezieniem:

Sala weselna
Słupca

Zespół weselny
Słupca

DJ weselny
Słupca

Dekoracje weselne
Słupca

Fotograf weselny
Słupca

Kwiaty weselne
Słupca

Tort weselny
Słupca

Kamerzysta weselny
Słupca

Transport weselny
Słupca

Obrączki weselne
Słupca

Suknie ślubne
Słupca

Garnitury ślubne
Słupca

Makijaż ślubny
Słupca

Uczesanie ślubne
Słupca

Zaproszenia ślubne
Słupca

Miasto Słupca to miasteczko, które położone jest w centralno-północnej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 88-320. Miasteczko należy do powiatu mogileńskiego. Powierzchnia zajmuje 4,5 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1231. Liczba mieszkańców miasteczka Słupca sięga ok. 5 701. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Słupca gęstość zaludnienia wynosi 1 278,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CMG.

W każdej porze roku Słupca i okolica przyciąga odwiedzających oferując wiele atrakcji. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Słupca posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Słupca i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Słupca stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.

Chcesz dodać swoją firmę do bazy?

Nic prostszego!

Zadzwoń: