Wesele Słupia

1.

Wypełnij formularz kontaktowy dla miasta Słupia

2.

Podaj swoje dane kontaktowe: imię oraz numer telefonu lub email

3.

Jeszcze tego samego dnia odbierz telefon od Naszych ślubnych specjalistów

Wesele Słupia

Witamy na stronie fachowców ślubnych miejscowości Słupia. Z zapałem przychodzimy z pomocą Młodym Parom w organizacji ich ważnego dnia – wiemy, że to nie lada wyzwanie. Zaradzimy na każdy problem, jaki napotkają Państwo na swojej drodze, służąc poradami od fachowców branży weselnej w mieście Słupia.

Znajdziemy dla Państwa najlepszą, najwyżej ocenianą salę weselną, dekoracje weselne, fotografa, kamerzystę, kwiaty, tort, zespół lub dj, jak również wszystko co jest konieczne w dniu ślubu w miejscowości Słupia i okolicy.

Serdecznie zapraszamy do uzupełnienia formularza kontaktowego na stronie, a my całkowicie bezpłatnie umożliwimy Ci na kontakt z profesjonalnymi konsultantami ślubnymi w miejscowości Słupia.

Dołożymy wszelkich starań, żeby Wasze wesele w mieście Słupia było wspaniałe i niezapomniane.

skontaktuj się z naszymi specjalistami weselnymi za darmo

Jestem zainteresowany znalezieniem:

Sala weselna
Słupia

Zespół weselny
Słupia

DJ weselny
Słupia

Dekoracje weselne
Słupia

Fotograf weselny
Słupia

Kwiaty weselne
Słupia

Tort weselny
Słupia

Kamerzysta weselny
Słupia

Transport weselny
Słupia

Obrączki weselne
Słupia

Suknie ślubne
Słupia

Garnitury ślubne
Słupia

Makijaż ślubny
Słupia

Uczesanie ślubne
Słupia

Zaproszenia ślubne
Słupia

Miejscowość Słupia to miasteczko, które znajduje się w centralno-północnej Polsce, województwo Świętokrzyskie, kod pocztowy 88-320. Miejscowość należy do powiatu mogileńskiego. Obszar zajmuje 4,5 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1231. Liczba mieszkańców miasteczka Słupia osiąga ok. 5 701. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Słupia gęstość zaludnienia wynosi 1 278,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CMG.

Niezależnie od pory roku Słupia i okolica przyciąga turystów oferując sporo rozrywek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Słupia posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Słupia i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Słupia tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.

Chcesz dodać swoją firmę do bazy?

Nic prostszego!

Zadzwoń: