Wesele Słupsk

1.

Wypełnij formularz kontaktowy dla miasta Słupsk

2.

Podaj swoje dane kontaktowe: imię oraz numer telefonu lub email

3.

Jeszcze tego samego dnia odbierz telefon od Naszych ślubnych specjalistów

Wesele Słupsk

Miło nam powitać Cię na stronie specjalistów ślubnych miasta Słupsk. Z przyjemnością przychodzimy z pomocą Młodym Parom w organizacji ich ważnego dnia – wiemy, że to nie lada zadanie. Poradzimy sobie z każdym problemem, jaki spotkają Państwo na swojej drodze, służąc radami od fachowców branży weselnej w miejscowości Słupsk.

Znajdziemy dla Państwa najlepszą, najwyżej ocenianą salę weselną, dekoracje weselne, fotografa, kamerzystę, kwiaty, tort, zespół czy dj, jak również wszystko co jest konieczne w dniu ślubu w miejscowości Słupsk i okolicy.

Gorąco zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego na stronie, a my zupełnie za darmo umożliwimy Ci na kontakt z najlepszymi konsultantami ślubnymi w miejscowości Słupsk.

Zrobimy co w Naszej mocy, aby Wasze wesele w miejscowości Słupsk było absolutnie niezapomniane.

skontaktuj się z naszymi specjalistami weselnymi za darmo

Jestem zainteresowany znalezieniem:

Sala weselna
Słupsk

Zespół weselny
Słupsk

DJ weselny
Słupsk

Dekoracje weselne
Słupsk

Fotograf weselny
Słupsk

Kwiaty weselne
Słupsk

Tort weselny
Słupsk

Kamerzysta weselny
Słupsk

Transport weselny
Słupsk

Obrączki weselne
Słupsk

Suknie ślubne
Słupsk

Garnitury ślubne
Słupsk

Makijaż ślubny
Słupsk

Uczesanie ślubne
Słupsk

Zaproszenia ślubne
Słupsk

Miejscowość Słupsk to miasteczko, które leży w centralno-północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 88-320. Miejscowość należy do powiatu mogileńskiego. Obszar zajmuje 4,5 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1231. Liczba mieszkańców miejscowości Słupsk wynosi ok. 5 701. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Słupsk gęstość zaludnienia wynosi 1 278,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CMG.

Bez względu na porę roku Słupsk i okolica przyciąga turystów oferując sporo rozrywek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Słupsk posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Słupsk i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Słupsk oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.

Chcesz dodać swoją firmę do bazy?

Nic prostszego!

Zadzwoń: