Wesele Walim

1.

Wypełnij formularz kontaktowy dla miasta Walim

2.

Podaj swoje dane kontaktowe: imię oraz numer telefonu lub email

3.

Jeszcze tego samego dnia odbierz telefon od Naszych ślubnych specjalistów

Wesele Walim

Witamy na stronie specjalistów ślubnych miasta Walim. Z radością przychodzimy z pomocą nowożeńcom w zoorganizowaniu ich istotnego dnia – wiemy, że to nie lada zadanie. Poradzimy sobie z każdym problemem, jaki napotkają Państwo na swej drodze, służąc poradami od specjalistów branży weselnej w mieście Walim.

Znajdziemy dla Państwa najlepszą, najwyżej ocenianą salę weselną, dekoracje weselne, fotografa, kamerzystę, kwiaty, tort, zespół czy dj, jak również wszystko co jest konieczne w dniu wesela w mieście Walim i pobliskich.

Z radością zachęcamy do uzupełnienia formularza kontaktowego na stronie, a my całkowicie za darmo pozwolimy Ci na konsultacje z profesjonalnymi konsultantami ślubnymi w miejscowości Walim.

Dołożymy wszelkich starań, żeby Wasze wesele w mieście Walim było na zawsze niezapomniane.

skontaktuj się z naszymi specjalistami weselnymi za darmo

Jestem zainteresowany znalezieniem:

Sala weselna
Walim

Zespół weselny
Walim

DJ weselny
Walim

Dekoracje weselne
Walim

Fotograf weselny
Walim

Kwiaty weselne
Walim

Tort weselny
Walim

Kamerzysta weselny
Walim

Transport weselny
Walim

Obrączki weselne
Walim

Suknie ślubne
Walim

Garnitury ślubne
Walim

Makijaż ślubny
Walim

Uczesanie ślubne
Walim

Zaproszenia ślubne
Walim

Miejscowość Walim to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-320. Miejscowość należy do powiatu wałbrzyskiego. Powierzchnia zajmuje 79,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Walim wynosi ok. 5 573. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Walim gęstość zaludnienia wynosi 71 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DBA.

Niezależnie od pory roku Walim i okolica przyciąga odwiedzających oferując wiele niespodzianek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Walim posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Walim i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Walim stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.

Chcesz dodać swoją firmę do bazy?

Nic prostszego!

Zadzwoń: