Wesele Słopnice

1.

Wypełnij formularz kontaktowy dla miasta Słopnice

2.

Podaj swoje dane kontaktowe: imię oraz numer telefonu lub email

3.

Jeszcze tego samego dnia odbierz telefon od Naszych ślubnych specjalistów

Wesele Słopnice

Serdecznie witamy na stronie specjalistów ślubnych miasta Słopnice. Z przyjemnością przychodzimy z pomocą Młodym Parom w zoorganizowaniu ich szczególnego dnia – wiemy, że to nie lada wyzwanie. Poradzimy sobie z każdym problemem, jaki spotkają Państwo na swojej drodze, służąc poradami od specjalistów branży weselnej w mieście Słopnice.

Znajdziemy dla Państwa najlepszą, najwyżej ocenianą salę weselną, dekoracje weselne, fotografa, kamerzystę, kwiaty, tort, zespół czy dj, a także wszystko co jest konieczne w dniu ślubu w mieście Słopnice i okolicy.

Gorąco zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na stronie, a my zupełnie bezpłatnie pozwolimy Ci na konsultacje z najlepszymi konsultantami weselnymi w miejscowości Słopnice.

Dołożymy wszelkich starań, żeby Wasze wesele w mieście Słopnice było wspaniałe i niezapomniane.

skontaktuj się z naszymi specjalistami weselnymi za darmo

Jestem zainteresowany znalezieniem:

Sala weselna
Słopnice

Zespół weselny
Słopnice

DJ weselny
Słopnice

Dekoracje weselne
Słopnice

Fotograf weselny
Słopnice

Kwiaty weselne
Słopnice

Tort weselny
Słopnice

Kamerzysta weselny
Słopnice

Transport weselny
Słopnice

Obrączki weselne
Słopnice

Suknie ślubne
Słopnice

Garnitury ślubne
Słopnice

Makijaż ślubny
Słopnice

Uczesanie ślubne
Słopnice

Zaproszenia ślubne
Słopnice

Miasto Słopnice to miasteczko, które leży w centralno-północnej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 88-320. Miejscowość należy do powiatu mogileńskiego. Obszar zajmuje 4,5 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1231. Liczba mieszkańców miasteczka Słopnice wynosi ok. 5 701. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Słopnice gęstość zaludnienia wynosi 1 278,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CMG.

Niezależnie od pory roku Słopnice i okolica przyciąga turystów oferując moc atrakcji. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Słopnice posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Słopnice i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Słopnice daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.

Chcesz dodać swoją firmę do bazy?

Nic prostszego!

Zadzwoń: